Mareşal Halı Kurutma Makinaları Mareşal Farkıyla

Halı kurutma makinası kurutma odasında halı kurutma makineleri ile halılarınızı tozdan uzak hijyenik bir şekilde kurutun. Yaz- kış güvenle kullanabileceğiniz halı kurutma makineleri işinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Özellikle kış aylarında halıların kuruması çok zaman alır. Halı kurutma makineleri  halılarınızı sertleşme olmadan, saçakları sararmadan güvenle kurutur.

Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlar. Özellikle kış aylarında halı kurutma süresi uzar ve buna bağlı olarak teslimat süresi artar. Buda müşteri açısından memnuniyetsizliğe yol açar. Halı kurutma odasındaki kurutma makineleri ile halılarınızı kısa sürede kurutur ve müşteriye teslim edersiniz. En ideal kurutma odası 6X5 ebadında olmalıdır.  Bu boyutta bir halı kurutma odasına yaklaşık 300-350 metrekare halı asarsınız. Halı kurutma odası ve halıların nemlilik oranına göre halılarınızı kurumuş olarak paketlemeye hazır bir şekilde toplarsınız.

Kurutulan ortamda bulunan hava içerisinde, nemden dolayı bakteriler oluşur. Bu tip bakteri, polen, mayk ve diğer zararlı unsurlar UV mavi ışık teknolojisi ile yok edilerek hem kurutma odalarında oluşan kokuları önler hem de ortamdaki havayı steril etmiş olur. Ayrıca temiz ve hijyenik bir kurutma ile yüksek kaliteli hizmet sunar.

Halılarda kokuyu önler. Eğer kurutulacak ortamda ürünlerin daha hızlı sürede kurutulması isteniyorsa turbo devreye girer ve daha kısa sürede ortamda bulunan ürünler ısınarak nem salmaya başlarlar. Böylelikle nem toplamaya başlanmış olur ve kurutma süresi kısaltılmış olur. Turbo sistemi daha çok kış aylarında kurutma zamanını kısaltmak için uyarlanmış bir özelliktir.  Isı termostatları ile cihazlarımızı istenilen ortam sıcaklıklarında çalıştırılarak kurutma yapılır. Nem kontrolü ile ortam istenen nem oranında tutulur.

Mareşal İklimlendirme, halı kurutma makinası ve nem alma makinası satış sonrasıda destek için yanınızda.

Mareşal Halı Kurutuma ve Nem Alama Makinaları Son Teknoloji Ürünü Olark Sizlere Dah İyi Hizmet Vermek İçin Sürekli Kendini Geliştirmekte Olu Her zaman En İyisini Yapmaya Çalışmaktadır. Tek Rakibimiz Kendimiz.

Halı kurutma makinaları üretiminde kaliteli ve özverili çalışmalarımızla Türkiye ve dünyaya halı kurutma makinalaı üretiyoruz.
Nem alma makinası hem halı yıkamada hemde gıda sektöründe kullanılan ve nem oranı yüksek olan ürünlerde kullanılır.
Makul bir halı kurutma odasında halı kurutma makinası ve nem alma makinalarından verim alabilmek için orantılı bir halı kurutma odası olması gerekir.

Her Türlü Sorularınız İçin

Direk Bizi Arayabilirsiniz. 0 532 288 0877

Call Now Button
× WhatsApp