Mareşal İklimlendirme

Mareşal Halı Kurutma ve Nem Alma Makinaları

Sektöre halı yıkamacılık yaparken giren firmamız, halı yıkama sektöründeki başta halı kurutma sorunu olmak üzere bir çok sorunu görerek bu sorunların çözümü için bu sektöre girme kararı almıştır. Halı kurutma ve nem alma makinalarının imalatını yapan firmamız kalite ve hesaplılığı aynı dengede tutmak için var gücümüzle çalışıp yüzlerce halı yıkama fabrikalarının  % 100 memnun kaldığı halı kurutma makinası ve nem alma makinasını imal etmeyi başarmıştır.

Mareşal Makina, halı kurutma makinası ve nem alma makinası ile ısıtma, soğutma ve iklimlendirme konusunda faaliyet gösteren ve imalat yapan bir kuruluştur. İmalat portföyüne halı kurutma ve nem alma manikalarını da dahil ederek halı yıkama ve gıda sektöründe hizmet vermektedir. Mareşal İklimlendirme alanında ürettiği halı kurutma makinası ve nem alma makinası için satış sonrası hizmetlerden ödün vermeden çalışan, bunu kendine ilke edinmiş bir firmadır.

Firmamız satış konusunda herhangi bir reklam çalışması ve pazarlama ağı olmamasına rağmen müşterilerimiz tarafından kabul görmüş ve bu da bizi memnun etmiştir. Mareşal Makine ciddi bir AR-GE ve laboratuvar çalışması soncunda ürettiği halı kurutma ve nem alma makinalarını oldukça iddialı yeni model tasarımla en kullanışlı hale getirmiş ve kendisine sektörde geniş bir Pazar payı oluşturmuştur.

Tüm halı yıkama sektöründe gerek İstanbul ve Türkiye genelindeki illerimizde, gerekse yurt dışında hizmet veren arkadaşlarımıza halı kurutma ve nem alma adına bütün sorunlarının çözümünde bir telefon kadar yakın olup, istedikleri halı kurutma makinası ve nem alma makinası konusunda bizimle direk iletişime geçerek sorunları konusunda çözüm ortağı olmaya hazırız.

Makina Özelliklerimiz

600 Kurutma kapasiteli makinamızın özelliği

  • 7 hp copeland scroll tipi motor
  • Şchneider pano
  • Danfos iç kitleri ile yüksek nem alma

300 Kurutma kapasiteli makinamızın özelliği

  • 5 hp copeland scroll tipi motor
  • Şchneider pano
  • Danfos iç kitleri ile yüksek nem alma

Mareşal Makine olarak Türkiye geneli ve Dünya ülkelerinde iklimlendirme adına elimizden gelenin en iyisini yapmak ve bu amaçla Halı Yıkama Fabrikalarının kış aylarında en büyük yardımcıları ola halı kurutma ve nem alma makinaları ile en sağlıklı ve an ekonomik çözümü üreterek gerek halı yıkama sektöründe gerekse gıda sektöründe sağlıklı ortamlar yaratmak ve iklimlendirme adına güvenilir çözümler üretmektir.

Türkiye’nin saygı duyulan, tercih edilen, en yenilikçi ve sürdürülebilir karlı büyüme sağlayan Halı Kurutma ve Nem Alma makinaları  şirketi olmak”

Call Now Button
× WhatsApp